Služby

Prostřednictvím interiérového designu na míru chci poznat váš domov, abych pro vás mohla vytvořit prostor, který odráží vaše osobní hodnoty, je s vámi v souladu. Návrhy přizpůsobuji vašemu životnímu stylu i rozpočtu. Základem je vždy jednoduchost, funkčnost a design. Neomezuji sebe ani vás aktuálními trendy, které jsou pomíjivé. Zaměřuji se na interiéry, které jsou kvalitní a nadčasové.

Ať už plánujete velký projekt, nebo chcete jen obnovit stávající prostor - pomohu vám interiér promyslet a navrhnout tak, abyste se v něm cítili dobře. Teď i po letech.


Konzultace

Individuální konzultace u vás nebo online. Pro toho, kdo potřebuje pomoc s vyjasněním myšlenek, hledáním inspirace či dispozičním řešením. Po konzultaci ode mě dostanete dokument s návrhem jednoduché dispozice, inspirací a osobním doporučením, jak (vy)tvořit váš domov.

Návrh interiéru

Pro ty, kteří chtějí pomoc s jednou či více místnostmi a potřebují kompletní návrh interiérů od konceptu po výkresy pro truhláře. Tato kategorie zahrnuje konzultace s cílem prodiskutovat v každé fázi vaše potřeby a osobní styl. V závěru vám pošlu dokument s inspirací, dispozicemi, vizuálním vykreslením, doporučením pro barvy a materiály, seznamem zařizovacích prvků a výkresy pro truhláře, pokud se bude řešit nábytek na míru.

Návrh a realizace interiéru

Plně zakázková služba pro ty, kteří potřebují pomoc se všemi aspekty interiérového projektu od počátečních nápadů až po realizaci povrchových úprav a nábytku. Ke službě návrh interiéru se tedy přidává realizace mnou navrženého interiéru a autorský dohled nad celým procesem.


Každý projekt si žádá své, proto mě kontaktujte na katerina@mooidesign.cz nebo pomocí formuláře níže - vytvořím pro vás nezávaznou cenovou nabídku. S ní zasílám také svou časovou dostupnost a více informací o průběhu spolupráce.

Služby interiérového designu poskytuji nejčastěji v Praze, Středočeském, Plzeňském a Jihočeském kraji. Ale za dobrým designem se vyplatí zajet i dál - vše je na individuální domluvě.